top of page

ŽINIASKLAIDA APIE "NUOTYKIAI SU LIETUVON.LT"

BznStart.lt: Kelionės tapo nepakeičiama gyvenimo dalimi

February 17, 2017

Karoliui Žukauskui, turizmo žemėlapio „Lietuvon.lt“ kūrėjui, kelionės jau tiesiog įaugusios į kraują. Nieko keista, kad nuo studijų laikų aktyviai Lietuvą ir pasaulį maišantis vyras šiandien su šiuo pomėgiu susiejo ir savo kasdienę veiklą. Nors pats prieš pusmetį su šeima išvyko pagyventi į Tailandą, Lietuvos jis tikrai nepamiršo. Savo kelionių įspūdžiais jis dalijasi tinklaraštyje „100 dienų“, o neseniai pristatė ir visiškai naują projektą „Nuotykiai su „Lietuvon.lt“, kuriame už tris dolerius siūlo prenumeratoriams išskirtinį maršrutą po menkai pažintas Lietuvos vietas.

15min.lt: Paprasta, bet geniali idėja: už simbolinę kavos puodelio kainą – du kelionės po Lietuvą maršrutai

January 30, 2017

Tailande šiuo metu esantis Karolis Žukauskas fiziškai gal ir atostogauja, tačiau mintimis jis nuolat dirba ir „yra Lietuvoje“. Kaip kitaip paaiškinti ką tik gimtinę pasiekusią žinią, jog nuo šiol jis sudarinės ir pardavinės kelionių po Lietuvą maršrutus?

lrytas.lt: Tailande laikinai įsikūręs lietuvis subrandino negirdėtą verslo idėją

January 30, 2017

33 metų Karolis Žukauskas su šeima į Tailandą išvyko spalio pradžioje. Per tą laiką jis pažindinosi su Tailandu, sukūrė žemėlapį, ką pamatyti šios šalies Krabio regione, pakeliavo po Australiją ir išplėtojo jau puoselėjamą turizmo Lietuvoje idėją, kuri ilgainiui taptų verslu ir uždirbtų pajamų. Projektas startavo antradienį ryte ir per kelias valandas K.Žukauskas sukaupė 176 eurus

KvepiaKelionem.lt: Lietuvon.lt autorius pasiūlė naujieną - maršrutų po Lietuvą prenumeratą

January 30, 2017

Populiariaus kelionėms po Lietuvą skirto žemėlapio Lietuvon.lt autorius Karolis Žukauskas šiandien pristatė naują projektą, leidžiantį prenumeruoti jo sukurtus maršrutus ir taip keliauti po šalį. Kiekvienas keliautojas, „Patreon“ platformoje susimokėjęs bent 3 JAV dolerius, kas mėnesį savo el. paštu gaus bent du paruoštus keliauti maršrutus, taip pat trijų įdomių Lietuvos objektų aprašymus.

Please reload

bottom of page