top of page

MARŠRUTŲ PRENUMERATA "NUOTYKIAI SU LIETUVON.LT"

Prenumeruojame spaudą, žurnalus, netgi vakarienes į namus ar kas mėnesį reguliarai paštu atsiunčiamas kojines. Ar turi pakankamai drąsos išbandyti nuotykių prenumeratą?

Nuo 2017 m. vasario pasiūliau naują paslaugą norintiems keliauti po Lietuvą, bet neturintiems laiko planuoti maršrutus. Už simbolinį kavos puodelio mokestį kas mėnesį el. paštu atsiunčiu du parengtus ir išbandytus maršrutus po Lietuvą - vienas netoliese Vilniaus, kitas - bet kurioje Lietuvos dalyje. 

Per pirmąjį mėnesį jau 250 užsiprenumeravo šią paslaugą - jeigu nori prisijungti prie jų, susipažink plačiau su šia prenumerata čia: www.patreon.com/lietuvon. Arba skaityk žemiau. Jeigu nori prenumeruoti, bet neturi kreditinės kortelės, parašyk man į nuotykiai@lietuvon.lt - atsiųsiu informaciją apie alternatyvius prenumeratos būdus.

KAS? Nuotykiai su Lietuvon.lt - tai kelionių Lietuvoje prenumerata. 

KODĖL? Juk būna, kad vakarais arba savaitgaliais norisi išvažiuoti iš miesto, pakeliauti po Lietuvą, bet sustabdo klausimas - KUR? 

KAIP? Prenumeruodamas nuotykius su Lietuvon.lt, už vieno kavos puodelio kainą kas mėnesį savo el. paštu gausi naudojimui paruoštą informaciją, kuri leis iš karto sėsti į automobilį ir vykti atrasti Lietuvos. 

KADA? Laišką su maršrutais gausi kiekvieno mėnesio pradžioje (pirmąjį arba antrąjį ketvirtadienį, priklausomai nuo pasirinktos prenumeratos). 

Kas mėnesį el. paštu gausi:

 

 • Du keliauti paruoštus maršrutus - su trumpais, bet įdomiais objektų aprašymais, nuotraukomis ir koordinatėmis. Abu maršrutai bus nuo kelių valandų iki dienos trukmės. Maršrutų aprašymai bus pateikti PDF formatu, juos galėsi skaityti telefone, kompiuteryje ar atsispausdinti. 

  • Pirmas maršrutas prasidės ir baigsis netoli Vilniaus - todėl pirmiausiai bus patogus vilniečiams, bet pridėjus šiek tiek kelio, jį nesunkiai įveiks ir kitų miestų keliautojai.

  • Antras maršrutas drieksis bet kuriame Lietuvos regione - tegul kiekvieną kartą būna netikėtumas, į kurį Lietuvos kraštą Tave išvešiu.

 • Nuorodą į Google Maps žemėlapį, kuriame bus sudėlioti maršrutų taškai ir Tau teliks vadovautis navigacija telefone - paklysti neįmanoma.

 • Tam, kad geriau pažintum Lietuvą, kiekviename laiške papasakosiu apie 3 objektus:

  • Užmirštas - priminsiu apie kažkada buvusį svarbų, bet dabar užmirštą Lietuvos objektą;

  • Įdomus - supažindinsiu su keisčiausiomis ir įdomiausiomis vietomis Lietuvoje;

  • Skanus - rekomenduosiu vieną Lietuvos kulinarinio paveldo vietą.


KAM? Maršrutai tiks visiems - ir pradedantiesiems Lietuvos naršytojams, ir aktyviems keliautojams, kurie jau ne kartą žvalgėsi Lietuvos regionuose - nors ir sunku tokius nustebinti, bet neabejoju, kad naujų vietų pavyks atrasti. Mėgaukis kelione be planavimo. 

KO DAR REIKĖS? Papildomai Tau reikės tik automobilio ir telefono su Google Maps programėle - ir jokio galvos skausmo, kur keliauti - pasiduok ekspromtui, gautam el. paštu.

Jau dabar prisijungęs prie nuotykių prenumeratos, vasaros metu savo el. pašte turėsi bent keletą kelionių maršrutų. Tačiau, žinoma, niekas neliepia laukti vasaros - keliauti Lietuvoje galima bet kuriuo metų laiku.

Pasiryžai nuotykiui? Užsiregistruok 
Patreon.com/lietuvon ir tapk projekto rėmėju - pasirinki vieną iš kelių nurodytų rėmimo galimybių, nuo 1 dolerio. Populiariausia prenumerata - už 3 dolerius. Neturi galimybės prenumeruoti per Patreon.com? Parašyk laišką nuotykiai@lietuvon.lt, suderinsime kitas galimybes.

bottom of page