top of page

KAIP NAUDOTIS ŽEMĖLAPIU


Žemėlapis kurtas taip, kad juo būtų patogu naudotis mobiliuoju telefonu keliaunt po Lietuvą - tam reikalinga tik Google Maps programėlė (bei, žinoma, internetas). Per telefoną atsidarę Lietuvon.lt puslapį, pasirinkite žemėlapį ir jį automatiškai turėtų atidaryti su Google Maps programėle - joje iškart matysite visus Lietuvon.lt taškus.

Ir toliau jau galite naudotis labai patogiai per mobilų – esate namie arba kažkur važiuojate, ant žemėlapio apsižiūrite artimiausius taškus, išsirenkate norimą, spaudžiate ant jo – iššoko objekto pavadinimas. Tempiate jį į viršų - atsiranda aprašymas ir nuotrauka (kurią galima pasididinti papildomu paspaudimu). Tada dar vienas paspaudinimas ant Google Maps navigacijos ikonos ir jau gaunate maršrutą iki norimo objekto.

Jei po kurio žemėlapio sluoksnis dingo iš Google Maps programėlės, ieškokite jo toje pačioje programėlėje: Meniu --> Your places (Jūsų vietos) --> Maps (žemėlapiai) --> Lietuvon.lt. Jei ir tai nepadėjo - bandykite ištrinti ir iš naujo parsisiųsti Google Maps programėlę bei nueiti į Lietuvon.lt svetainę.

bottom of page