top of page

DOVANA LIETUVAI: KOVO 11-OSIOS MARŠRUTAS

PARSISIŲSTI MARŠRUTĄ - spauskite ant paveikslėlio:

 

Kada paskutinį kartą iš Vilniaus vykote iki pajūrio (arba priešinga kryptimi) nė vieno kilometro neįveikdami magistrale? Kada paskutinį kartą mokėtės istorijos keliaudami? Ar turite įdomių būdų švęsti Kovo 11-ąją bei kitas Lietuvai svarbias datas?

Lietuvon.lt ir Laisvės TV dovana Lietuvai 27-ojo gimtadienio proga - #K11 maršrutas, kurį įveikę per 3-5 dienas būsite pamatę beveik visus svarbiausius Lietuvos valstybingumo objektus, išmokę svarbiausias mūsų šalies istorijos pamokas, atradę negirdėtų dalykų iš praeities bei apžiūrėję vietas, kurių iki šiol nebuvote lankę. Tiesiog pasiduokite kvietimui keliauti Lietuvon - tam gali pakakti vos vieno ilgojo savaitgalio, o įspūdžių ir atradimų turėsite daugiau nei po savaitės atostogų užsienyje.

 

630 km tikros Lietuvos, nė vieno kilometro nuobodžiąja magistrale Vilnius-Klaipėda, ne tik didieji miestai, bet ir maži, nematyti miesteliai. Esu tikras, kad tai geriausia istorijos pamoka šeimai su paaugliais vaikais, draugų kompanijai ar kolegoms, norintiems pasirinkti kitokį variantą tokiu įprastu tapusiam komandos formavimui. Išdrįskite pabandyti šį istorijos maratoną per Lietuvą. Tam, kad visko nesužinotumėte net nekeliavę, informacijos ir vaizdų pateikiau dozuotai, tarsi žiūrint pro rakto skylutę, kad atradimo džiaugsmas liktų jums patiems.

 

Ko reikia, norint išbandyti visą #K11 maršrutą? 3-5 laisvų dienų, draugų ar šeimos kompanijos, automobilio bei mobilaus interneto.

bottom of page