top of page

ŽINIASKLAIDA APIE LIETUVON.LT

15min.lt: Internetinio kelionių po Lietuvą žemėlapio kūrėjas Karolis Žukauskas pirmiausiai jį kūrė sau

July 07, 2016

Po Lietuvą mėgstantis keliauti Karolis Žukauskas savo jėgomis padarė tai, ko iki šiol nesiėmė Valstybinis turizmo departamentas, – sukūrė interaktyvų kelionių po Lietuvą žemėlapį Lietuvon.lt.

Interviu apie Lietuvon.lt LRT Labas rytas studijoje

July 18, 2016

Interviu LRT Labas rytas studijoje apie Lietuvon.lt žemėlapį.

Kaunas.kasvyksta.lt: Interaktyvų Lietuvos žemėlapį sukūręs K. Žukauskas: stipriai pakeičiau nuomonę apie Kauną

July 16, 2016

Dažnas lietuvis vasarą renkasi keliones užsienyje, nesusimąstydamas, kiek daug grožio gali pamatyti Lietuvoje. Tinklaraštininkas ir keliautojas Karolis Žukauskas sukūrė interaktyvų žemėlapį www.lietuvon.lt, kuris bet kuriam lietuviui gali tapti patogiu įrankiu, leidžiančiu pažinti ne tik populiariausias Lietuvos vietas, bet ir iki šiol dar negirdėtus kampelius. Pokalbis su K. Žukausku – apie keliones, Lietuvą ir Kauną.

Alfa.lt: Savaitgalinis keliautojas po Lietuvą sukūrė 800 įdomiausių vietų žemėlapį

June 25, 2016

Nepailstantis keliautojas po Lietuvą sukūrė savo interaktyvų žemėlapį, kuriame sužymėjo 800 vertų dėmesio objektų. Riedantiems automobiliu patogiuose maršrutuose – ir Plaktukų muziejus, ir vietinis Sueco kanalo pusbrolis. Prireikė beveik dvejų metų knaisiojimosi po miestų ir rajonų turizmo svetaines, bandymų referatuose apie kraštotyros muziejus atrasti turistams reikalingas tikslias koordinates ir daugybės per Lietuvą prasuktų kilometrų, kol sumanymas pasižymėti apžvalgos bokštų maršrutą tapo solidžiu žemėlapiu.

Please reload

bottom of page